28 Вересень 2021

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЄДИНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ» (ХОРВАТІЯ – СЛОВЕНІЯ)

17-25 вересня співробітники кафедри УВКР доцент Кравець Анна та доктор філософії Кульова Дар’я пройшли міжнародне стажування в рамках INTERNATIONAL INTERNSHIP ІV INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE «SINGLE EDUCATIONAL SPACE IN THE CONDITIONS OF DIGITAL TRANSFORMATION», в Хорватії, місто Пореч.
За програмою стажування відбулось відвідування Пулського університету імені Юрая Добріли, місто Пула та проведення наукової платформи за темою «Майбутнє освіти у пост-Ковідному суспільстві».

Для підтримки міжнародного проекту, налагодження зв’язків та співпраці, відвідали The Faculty of Tourism and Hospitality Management University of Rijeka (UNIRI), місто Опатія.

А також приймали участь у круглому столі в Business School PAR та відвідали тренінги за тематикою конференції.