19 Грудень 2023

Агітаційна акція з нового набору -“Я ❤️ ЗАЛІЗНИЧНИК”, ТРЦ «NIKOLSKY»

15 грудня 2023 року в ТРЦ «NIKOLSKY» відбувся знаковий захід “Я ❤️ ЗАЛІЗНИЧНИК”, ініційований УкрДУЗТ та підтриманий Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради. Івент мав на меті підвищити обізнаність та вирішити завдання популяризації професії залізничника серед сучасної молоді.
Захід надав можливість абітурієнтам дізнатися про особливості навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту, а також зрозуміти перспективи подальшого працевлаштування.
Майстер-класи та презентації проведені досвідченими фахівцями розкрили таємниці новітніх розробок в галузі залізничного транспорту та продемонстрували інновації, які визначать його подальший напрямок розвитку.
Захід відвідали: ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Панченко, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради Олександр Власенко та начальник служби кадрової політики і соціальних питань регіональної філії “Південна залізниця” АТ Укрзалізниця Сергій Євдокімов, які висловили свою підтримку та визначили вагомість та актуальність подібних ініціатив.
Впевнені, що такі заходи є кроком вперед до успішного майбутнього молодого покоління та імпульсом до розвитку залізничної галузі в цілому. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучається до подібних ініціатив, щоб разом відкривати нові можливості та продовжувати будувати сильну та незалежну Україну! 🚄💙💛

Агітаційна акція з нового набору -“Я ❤️ ЗАЛІЗНИЧНИК”, ТРЦ «NIKOLSKY»