19 Грудень 2023

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

13 та 14 грудня на кафедрі вищої математики та фізики відбулися засідання секції “Вища математика та фізика” у дистанційному форматі у рамках 83-ї студентської науково-технічної конференції УкрДУЗТ. Студенти перших та других курсів факультетів Будівельного, Інформаційно-керуючих систем та технологій, Механіко-енергетичного, Управління процесами перевезень та Економічного представили свої доповіді. Доповіді були як дослідницького, так і реферативного характеру. Наприклад, одна з реферативних доповідей, підготовлена студентом І.М. Кінчиним (103-ВТІ-Д23) під керівництвом доцента К.А. Котвицької, була цікавою не лише за змістом, але й за якістю презентації, яку автор доповіді зробив наочно та привабливо. Тема доповіді – “Еволюція акустичних пристроїв та їх роль у розвитку звукозапису та акустичної індустрії”.

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ