22 Листопад 2019

8-ма міжнародна науково-технічна конференція «ПРОБЛЕМИ НАДІЙНОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД І БУДІВЕЛЬ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ»

Розвиток транспортної інфраструктури і євроінтеграція є головними і незмінними пріоритетами України. Подальша розбудова та поглиблення взаємовідносин між Україною та ЄС, що здійснюються на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції, сприятиме впровадженню кращих європейських стандартів у сфері інфраструктури.

20-22 листопада 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась VІІІ міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд та будівель на залізничному транспорті».

В рамках конференції на базі кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою проведено майстер-класи на тему:

–        «Інноваційні геоінформаційні технології інженерних вишукувань. Сучасні аерокосмічні системи дистанційного зондування». О.І. Горб. ТОВ «Навігаційно — Геодезичний Центр» (м. Харків). 20.11.2019 року.
–        «Геоінформаційні системи, сучасні інноваційні технології проектування шляхів сполучення та геодезичне забезпечення». Г.В. Величко, Н.В. Павленко ТОВ «Кредо-Діалог» (м. Мінськ). 21.11.2019 року.
–        «Застосування технологій інформаційного моделювання при проведенні інженерно-вишукувальних та проектних робіт в галузі транспортної інфраструктури» О.С. Яненко, Д.Ю. Угленко ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» (м. Харків). 21.11.2019 року.

На конференції розглянуто питання:

–        Нормативне та інформаційно-аналітичне забезпечення вишукувальних, геодезичних та землевпорядних робіт. Інноваційні геоінформаційні технології;
–        Актуальні проблеми розвитку технологій інформаційного моделювання об’єктів транспортної інфраструктури;
–        Сучасні технології проектування шляхів сполучення;
–        Інституціональні аспекти земельного розвитку.

Провідні фахівці науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів України, Литви, Польщі, Сербії, Білорусії отримали сертифікати учасників VІІІ міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд та будівель на залізничному транспорті».