26 Жовтень 2019

День відкритих дверей 26.10.2019 року в УкрДУЗТ.

На базі Українського державного університету залізничного транспорту 26.10.2019 року відбувся День відкритих дверей. До проведення були залучені провідні науково-дослідні організації міста Харкова. Партнерами нашого вишу та кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою на протязі останніх років є Навігаційно-Геодезичний Центр (представництво швейцарської фірми Leica). Натхненним та ідейним керівником є Горб Олександр Іванович.
Представлено новітнє геодезичне обладнання та розглянуті питання сучасних інноваційних технологій проектування, будівництва та реконструкції шляхів сполучення та актуальні питання нормативного та інформаційно-аналітичного забезпечення вишукувальних, геодезичних та землевпорядних робіт.

День відкритих дверей 26.10.2019 року в УкрДУЗТ.