18 Грудень 2023

Міжнародні науково-технічні конференції

Амбітні плани… Міжнародні зв’язки з нашими європейськими колегами – рушійна сила нових здобутків. Єднання творчих потенціалів вищих навчальних закладів України, Литви, Польщі, Канади – запорука нашої Перемоги на освітянській ниві.

Проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів сприяють підвищенню якості освіти. З метою популяризації наукових та практичних досягнень провідні фахівці кафедри Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою прийняли участь у міжнародних наукових конференціях:

• 14th International Conference «TRANSBALTICA: Transportation Science and Technology», 14-15 вересня 2023, Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса, Литва;
  • І International scientific and practical conference «Synergy of knowledge: New Horizons in Global Scientific Research, 01-03 листопада, Ванкувер, Канада.

Розглянуті актуальні питання:

• єдина система класифікації і кодування технічної інформації;
  • забезпечення інформаційної сумісності геоінформаційних систем обробки даних, які взаємодіють у геодезичній  та будівельній галузі; підвищення ефективності їх функціонування;
  • забезпечення єдиного простору геоінформаційної системи в рамках ієрархічної і розподіленої бази даних;
  • використання технології лазерного сканування поверхні шляхів сполучення.

Систематизація, аналіз та оцінка вищезазначених питань сприятимуть технологічному розвитку та відновленню інфраструктури України!

Міжнародні науково-технічні конференції