15 Липень 2021

Партнерські взаємовідносини з провідними коледжами України

Український державний університет залізничного транспорту та кафедра вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою підтримують плідні та перспективні зв’язки з провідними будівельними та землевпорядними коледжами України.

Партнери домовились на принципах взаємного порозуміння об’єднати зусилля, професійний досвід і науково-освітній потенціал, ділову репутацію та зв’язки з метою організації та проведення спільних наукових досліджень.

З метою встановлення партнерських взаємовигідних відносин між науково-освітніми установами укладено угоди про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту, Сумським будівельним коледжем та Чугуєво-Бабчанський лісним коледжем.

Партнерські взаємовідносини з провідними коледжами України