30 Травень 2023

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

НАУКОВІ ДОСЯГНЕНННЯ – ЗАПОРУКА ТВОРЧОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ!

Не зважаючи на військові дії на території України, тимчасові труднощі, провідні фахівці кафедри Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою Українського державного університету залізничного транспорту продовжують виконувати свої обов’язки з натхненням – задля  майбутнього України. Науковий потенціал, творчі здобутки Ми присвячуємо Нашій Перемозі! Наукова спільнота України, партнери з вищих навчальних закладів проводять науково-практичні конференції, семінари.

Провідні фахівці кафедри долучаються до наукових заходів:

• VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управлення земельними ресурсами» – Національний авіаційний університет; м. Київ, 16–17 березня 2023 року;
  • XХVІ Міжнародна науково-технічна конференція „Технологія-2023” – Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля; м. Київ, 26 травня 2023 року;
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Просторове планування для майбутнього України» – Національний університет «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»; м. Полтава, 25–26 травня 2023 року;
  • VI Міжнародна практична інтернет-конференція «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку»; м. Запоріжжя, 20-21 квітня 2023 року;
  • Міжнародний вебінар від Leica Geosystems «Максимальна ефективність при використання інженерних тахеометрів та Leica AP 20, Leica Hexagon; м. Астана, Казахстан, 26 травня 2023 року.

Український державний університет залізничного транспорту є співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Просторове планування для майбутнього України», а завідувачка кафедри Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою д.т.н., професор Угненко Є.Б. є членом наукового комітету конференції – секція «Геодезія, землеустрій та геоінформаційні технології».

В ході проведення наукових заходів розглянуто актуальні питання:

• відновлення транспортної інфраструктури України під час та після війни із застосуванням геоінформаційних технологій;
  • аналіз нормативної бази оцінки шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам України внаслідок збройної агресії;
  • земельні відносини в умовах воєнного стану;
  • особливості раціонального використання земель сільськогосподарського призначення в умовах воєнного стану.

Наукові досягнення фахівці кафедри Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою – запорука інтелектуального розвитку кафедри, будівельного факультету, Університету!

Ми готові до нових звершень!

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНИХ КОНФЕРЕНЦІЙ