16 Березень 2024

РОЛЬ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЯК СИСТЕМИ ДЕРЖАВНИХ ЗАХОДІВ

Роль землеустрою як системи державних заходів з раціонального та ефективного використання земель у наш час зростає. Під час розвитку земельних відносин та реалізації земельної реформи постають актуальні питання комплексного підходу до раціонального розвитку усіх форм власності на землю.

Проведення земельної реформи в Україні стало можливим завдяки виконанню значного обсягу робіт із землеустрою: проведення інвентаризації земель; формування земель резервного фонду; організація територій адміністративно-територіальних одиниць; розроблення проєктів роздержавлення та приватизації земель.

Вищезазначені питання було розглянуто у ході проведення науково-практичних заходів:

– Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Круглий стіл «Розвиток земельних відносин в умовах війни», 12.03.2024 року;

– Національний авіаційний університет (м. Київ). ІX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», 14-15.03.2024 року.

Провідні фахівці кафедри Вишукувань та проєктування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою прийняли активну участь у вищезгаданих заходах. Представлено актуальні матеріали до публікацій та впровадження у освітню діяльність.

РОЛЬ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЯК СИСТЕМИ ДЕРЖАВНИХ ЗАХОДІВ