19 Грудень 2023

Співпраця з провідними науковими та виробничими підприємствами України!

Український державний університет залізничного транспорту, будівельний факультет, кафедра Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою підтримують плідні зв’язки з науковими та виробничими підприємствами України.

З метою встановлення партнерських взаємовигідних відносин між науково-освітніми установами, налагодження їх взаємодії навколо принципів інноваційної економіки, наближення освіти до стандартів сучасного ринку праці та вимог роботодавців – укладено договори:

• Державне підприємство «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»;
  • Державний біотехнологічний університет, м. Харків.

Сторони домовились:

• брати участь у наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес;
  • спільно виконувати науково-дослідні роботи в галузі землеустрою, кадастру, геодезії, картографії, фотограмметрії, геоінформатики та наук про Землю;
  • сприяти академічній мобільності усіх учасників освітнього процесу та інших заходів задля удосконалення професійної підготовки науково-педагогічних працівників шляхом підвищення кваліфікації та стажування.

Плідної співпраці! Нових творчих здобутків!

Співпраця з провідними науковими та виробничими підприємствами України!