18 Грудень 2023

Студентська спільнота – майбутнє України!

Не зважаючи на військовий стан в Україні, Український державний університет залізничного транспорту, факультети, кафедри перетворились на Пункти Незламності. Наші студенти, викладачі продовжують та удосконалюють освітній процес, використовуючи технології дистанційного навчання. Проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів сприяють підвищенню якості освіти.

З метою популяризації наукових та практичних досягнень студентської спільноти 12-13.12.2023 року в Українському державному університеті залізничного транспорту було проведено науково-технічну студентську конференцію. Кафедра Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою, студентський гурток «Геодезія та проектування шляхів сполучення» прийняли активну участь у науковому заході.

Розглянуті актуальні питання в галузі:

• етапи впровадження інформаційних систем у процеси керування, проектування та господарювання у землеустрою;
  • сучасні методи геодезичних вимірів та їх застосування в геодезії та картографії;
  • цифрові технології в землеустрої: від геоінформаційних систем до дронів;
  • земельна реформа та земельна політика:виклики та перспективи;
  • геодезія в будівництві: роль та вплив на якість будівельних проектів;
  • екологічний аспект у геодезії та землеустрої: моніторинг екосистем;
  • використання топографо-геодезичних даних у розробці проекту будівництва залізничних станцій.

Треба відмітити активну участь у підготовці до проведення науково-технічної студентської конференції керівника студентського гуртка «Геодезія та проектування шляхів сполучення», к.т.н., доцента Шевченко А.О., асистента Сорочук Н.І. – підготовка виступів студентів-геодезистів.

Творчі здобутки присвячуємо Україні!

Студентська спільнота – майбутнє України!