19 Квітень 2024

УКРАЇНСЬКА МОВА – ЄДИНА ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ, НАШ КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ, ВОНА НА ЧАСІ ТА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Мовою освітнього процесу в закладах вищої освіти є державна мова. Для ефективного впровадження норм мовного законодавства України розроблено ряд курсів, які спрямовані на підвищення мовленнєвих та комунікативних компетентностей учасників освітнього процесу, а також здобуття нових знань про процеси мовного управління в освіті.

Провідні фахівці кафедри Вишукувань та проєктування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою зацікавлені у підвищенні свого рівня мовленнєвих та комунікативних компетентностей, покращенні знань із мовного менеджменту та вихованні мовної свідомости.

Асистент кафедри Вишукувань та проєктування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою, Сорочук Наталія Ігорівна, успішно завершила навчання та підвищила кваліфікацію під час онлайн-курсу «Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії» через освітню платформу «Є-мова», а також брала участь у проєкті «Єдині» та успішно закінчила «Граматичний курс української мови» та «Курс підтримки у переході на українську мову».

Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємо володіння українською мовою для науково-педагогічної діяльності та для вільного володіння мовою у повсякденному житті.

УКРАЇНСЬКА МОВА – ЄДИНА ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ,  НАШ КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ, ВОНА НА ЧАСІ ТА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!