18 Вересень 2021

Український державний університет залізничного транспорту крокує впевнено вперед! Змінюється світ, змінюємось Ми, наші погляди, думки, досягнення. Але не змінні наші пріоритети – натхнення, перемоги, творчі, наукові звершення.

Наш університет підтримує та приймає участь в обласних та міських заходах з популяризації новітніх досягнень в галузі науки та техніки.

Осінній суботній день (18.09.2021 року) в місті Харкові був осяяний Проектом «Нічь Науки», що проводився під патронатом в.о. голови Харківського міського голови Ігоря Терехова. Український державний університет залізничного транспорту представив новітні технології, проекти та розробки науковців.

Кафедра вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою представила майстер-клас «Геоінформаційні технології та BIM проектування шляхів сполучення». Нашими надійними партнерами є НВП ТОВ «Навігаційно – геодезичний центр». Організація та проведення спільних наукових заходів, спільне використання сучасного високотехнологічного геодезичного обладнання є запорукою успіху та реалізації основних принципів інноваційної економіки.

Ми готові до нових звершень.

Український державний університет залізничного транспорту крокує впевнено вперед!  Змінюється світ, змінюємось Ми, наші погляди, думки, досягнення. Але не змінні наші пріоритети – натхнення, перемоги, творчі, наукові звершення.