19 Грудень 2023

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

12 грудня 2023 року на механіко-енергетичному факультеті у дистанційному форматі відбулося пленарне засідання 83-ї студентської науково-технічної конференції, яке зібрало понад 100 учасників. Зі вступними привітальними словами виступив науковий комітет конференції у складі професорів Олександр УСТЕНКО, Володимир ПУЗИР, Ігор МАРТИНОВ, Михайло БАБАЄВ, Володимир МОРОЗ  і доцент  Олег ВАСИЛЕНКО.

Під час засідання були заслухані доповіді здобувачів освіти: А. Моргун, Д. Захаров (133-ЕЕ-Д22) “Активні чотириквадрантні випрямлячі з корекцією коефіцієнта потужності ”

Керівник – доц. О.А. Плахтій;

О. Жукотський (218-ЕМ-Д22)  “Вибір інструментів управління енергетичною ефективністю підприємств малого та середнього бізнесу”

керівник –  доц. Г.В. Біловол.

Доповіді здобувачів отримали високу оцінку з боку наукового комітету та викликали жваве обговорення серед студентів.  Бажаємо доповідачам та їхнім керівникам подальших наукових успіхів!

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ