08 Грудень 2021

Sсience&Business Demo Day

16 грудня 2021 року відбудеться Демо день для науковців, стартапів та підприємців на ранніх стадіях розвитку у галузі наукоємних інновацій та технологій.

Якщо Ви маєте амбітний інноваційний проєкт наукового спрямування, а Ваша мета – комерціалізувати Ваші ідеї та\або готові рішення, а також стати провідною компанією у вашій галузі,  тоді Sсience&Business Demo Day  саме для Вас!

SСIENCE&BUSINESS DEMO DAY – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ:

• презентувати свої ідеї та проєкти перед інвесторами та бізнес-акселераторами;
  • поспілкуватись з інститутами підтримки стартапів, що здійснюють менторинг навчання та надають експертну підтримку;
  • отримати корисні інсайди від інвесторів, представників бізнес-акселераторів, лідерів інноваційної української екосистеми;
  • провести пітчинг свого проєкту задля промоції своїх напрацювань та отримання інвестицій чи менторської допомоги;
  • перевірити власні ідеї та свої сили у конкурентних умовах.

Участь у Sсience&Business Demo Day безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням до 10 грудня 2021 включно та проходження відбору. Реєстраційну форму Ви знайдете нижче.

Зареєструйся на участь вже зараз!

Детальніше – за посиланням.

Sсience&Business Demo Day