02 Серпень 2022

Стипендії для студентів та аспірантів з України!

Національний центр науки оголошує набір на стипендії для студентів та аспірантів з України. Програма створена, щоб українці могли продовжити своє навчання або наукову діяльність в Польщі.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на сайт Національного центру науки

Як отримати стипендію
Щоб взяти участь в програмі, студенти або молоді вчені мають відповідати таким критеріям:

🟡виїхали з України до Польщі після 24 лютого, або тільки планують це зробити;
🟡є (або були) студентами чи аспірантами в українському університеті в поточному навчальному році (2021/2022);
🟡на момент подання заявки не мають ступінь доктора (PhD) або кандидата наук;
🟡працюють (або працювали) в науковій інституції на території України.

Умови стипендії
Стипендіати отримуватимуть від 3 500 до 5000 злотих на місяць у період від 6 до 12 місяців (половину часу можна знаходитись в Україні).

Як подати заявку
Заявку на отримання стипендії повинен складати не сам кандидат, а польська наукова інституція. Студенту або аспіранту мають призначити наукового керівника та план інтеграції в польське наукове середовище.

Заявка подається онлайн через сервіс ePUAP.

Покрокова інструкція, як це зробити, знаходиться тут.

Термін подачі – до 26 серпня 2022 року.

Стипендії для студентів та аспірантів з України!