15 Грудень 2023

Транспортні системи та логістика – у доповідях студентів на 83-й студентської конференції університету

13-14 грудня 2023 року було проведено секцію «Транспортні системи та логістика» студентської науково-технічної конференції УкрДУЗТ. Було заслухано 23 доповіді майбутніх фахівців та обговорено багато цікавих наукових тем.

Метою проведення секції було надання студентам можливості поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями і обговорити наукові проблеми, а також оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності, зрештою, зав’язати або зміцнити дружні стосунки з учасниками з інших навчальних груп, що нарешті є актуальним.

Треба особливо відмітити представлену роботу Сергія Лагути (104-ТСЛ-Д21) на тему «Основні функції складу у логістичній системі», керівник – доц. В.І. Павлов, яка була підготовлена на високому рівні. В роботі було розкрито основні функції складу логістичної системи, та обґрунтовано, яким чином вдала реалізація перелічених функцій складу дозволить зменшити витрати на зберігання, доставку та підготовку товару до реалізації.

Сподіваємося, що робота нашої секції надала поштовх до подальших наукових досліджень серед студентів нашого Університету

Транспортні системи та логістика – у доповідях студентів на 83-й студентської конференції  університету