25 Листопад 2021

Ukrainian Emerging Leaders – стипендіальна програма Стенфордського університету

Один із найвідоміших вишів світу – Стенфордський університет – знову приймає заявки
від українських студентів на участь у стипендіальній програмі Ukrainian Emerging Leaders.

Ukrainian Emerging Leaders — це стипендіальна програма для українських студентів, яку університет запустив ще 2017 року, і з того часу вже провів кілька наборів. Вона націлена передусім на реформаторів, політиків, юристів, підприємців та творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій.

Стипендіати матимуть змогу відвідувати лекції у Стенфорді. Крім того, щоб дізнатися про підходи до вирішення різних завдань у всьому світі, вони відвідають технологічні фірми, що базуються в Кремнієвій долині. Також їм видається стипендія на весь час програми (10 місяців). Вона покриває плату за навчання, переїзд та витрати на житло у Bay Area. Організатори також сплатять оформлення віз та витрати на переліт туди та назад.

Кандидати повинні відповідати таким критеріям:

• мати українське громадянство, проживати в Україні та повернутися до країни після навчання;
  • бути у віці 28 років або старше до початку програми у вересні 2022 року;
  • мати професійні та особисті досягнення у сферах демократії, розвитку та верховенства права;
  • мати щонайменше п’ятирічний досвід роботи у таких сферах: у кого більше досвіду, у того більше шансів під час відбору;
  • не перебувати у процесі навчання на повноцінній університетській програмі, мати ступінь бакалавра;
  • мати робочі знання англійської мови.

Заявки на попереднє опитування для участі у програмі приймаються до 8 грудня 2021 року.

Докладніше про програму можна дізнатись на офіційному сайті.

Ukrainian Emerging Leaders – стипендіальна програма Стенфордського університету