27 Вересень 2022

XV міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології та автоматизація – 2022”

20-21 жовтня 2022 р. Одеський національний технологічний університет Інститут комп’ютерних систем та технологій “Індустрія 4.0” ім.П.Н.Платонова запрошує взяти участь в XV міжнародній науково-практичній онлайн-конференції “Інформаційні технології та автоматизація – 2022”.

Запрошуються фахівці, науковці, викладачі, аспіранти та студенти в галузі IT та автоматизації. Усі матеріали конференції будуть представлені в університетському репозитарії у вигляді збірки тез доповідей із можливістю подальшого цитування у наукометричних базах.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:

•  Математичне та комп’ютерне моделювання складних процесів
•  Управління, обробка та захист інформації
•  Автоматизація та управління технологічними процесами
•  Нові інформаційні технології освіти
•  Проектування інформаційних систем та програмних комплексів
•  Комп’ютерні телекомунікаційні мережі та технології
•  Штучний інтелект та автоматизація робототехнічних систем
•  Комп’ютерні ігри та WEB-дизайн
•  Бібліометрика. Інформатизація навчального, наукового, дослідницького процесів
•  Інформаційні технології у медицині

Для участі у конференції необхідно подати до організаційного комітету електронні версії таких документів:

• Заявка на участь (заявка в електронному вигляді оформляється на всіх авторів тез) або реєстрація у Google-формі.

• Текст тез (згідно з вимогами, які викладені на сайті конференції, обсяг тез – до трьох сторінок формату А4).

Скан (або фото) квитанції або платіжного доручення про сплату оргвнеску (100 грн.).

Заявка на участь та тези доповідей мають бути оформлені однією з робочих мов конференції (укр. або англ.) та надіслані на електронну пошту itia21529@gmail.com не пізніше 13 жовтня 2022 року.

Увага! Оригінальність тексту статті не менше ніж 80%. Прийняті до публікації матеріали видаються авторської редакції

Контакти для довідок:
(048) 712-40-00, sergknet@gmail.com.

Детальніше про конференцію, вимоги до оформлення тез, зразок заявки та online-реєстрацію участі

XV міжнародна науково-практична конференція  “Інформаційні технології та автоматизація – 2022”