10 Квітень 2021

Конкурс «Міс Університет – 2021»

8 квітня 2021 відбулася церемонія нагородження учасниць конкурсу краси, грації і таланту «Міс Університет – 2021». Конкурс реалізовувався дистанційно за допомогою прямих ефірів у соціальних мережа та відео презентацій . На розсуд журі було представленно відео матеріали кожної учасниці в наступному порядку :

1. Відео візитка учасниці конкурсу
  2. Відео – Дефіле з елементами танцю
  3. Відео – Творчий конкурс

Кожне відео учасниці було оцінено за 5- ти бальною шкалою , за підсумком усіх балів була обрана переможниця та номінанти на 2 та 3 місце. За допомогою соціальних мереж – офіційної сторінки Центру естетичного виховання молоді в інстаграмі: https://www.instagram.com/student_clubs.ukrsurt/  визначилась номінація Міс-Популярність, нею стала студентка факультету інформаційно-керуючих систем та технологій – Отамуратова Малікабону Хамідівна.

Титул «Другої віце-міс Університету» отримала студентка факультету інформаційно-керуючих систем та технологій – Бескоровайна Марія Андріївна.

Титул «Першої віце-міс Університету» завоювала студентка економічного факультету Федоркова Дар‘я Ігорівна.

А перемогу в конкурсі за титул «Міс Університет – 2021» одержала студентка факультету управління процесами перевезень Кузьменко Ірина Олексіївна.

Усі учасниці конкурсу , члени студентської профспілки отримали призи від Студентської профспілки та ректора Університету.

Конкурс «Міс Університет – 2021»