20 Грудень 2022

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА СТИПЕНДІЇ LINDA HALL LIBRARY’S 2023-24

Бібліотека Лінди Холл запрошує дослідників подати заявки на стипендії з історії науки та суміжних гуманітарних галузей на 2023-24 роки. Ці стипендії надають перспективним науковцям фінансову підтримку для вивчення колекцій Бібліотеки та приєднання до динамічної інтелектуальної спільноти внутрішніх експертів, стипендіатів і вчених з інших культурних і освітніх закладів Канзас-Сіті.

🔸️Детальна інформація розміщена на сайті Linda Hall Library Fellowships.

‼️Дедлайн подачі заявок – 20 січня 2023 року. Додаткову інформацію шукайте на сторінці FREQUENTLY ASKED QUESTIONS, або звертайтесь за адресою fellowships@lindahall.org.‼️

🔸️На додаток до загальних дослідницьких стипендій, з якими можна ознайомитись на офіційній сторінці Linda Hall Library Fellowships 

📚Бібліотека пропонує кілька стипендій, спрямованих на певні групи дослідників. Серед них – віртуальна стипендія для України, що пропонується у партнерстві з британсько-українською ініціативою Twinning.
Стипедія для України передбачає до двох місяців фінансування українському докторанту чи постдокторанту, чиєму дослідженню були б корисні матеріали Бібліотеки, у розмірі 5000 доларів США на місяць.

Як і в інших віртуальних дослідницьких стипендіях, український стипендіат проводитиме дослідження з використанням цифрових колекцій Бібліотеки та матиме змогу безкоштовно запитувати скановані файли відповідно до внутрішньої політики оцифрування Бібліотеки. Серед обов’язкових вимог до кандидатів – вільне володіння англійською мовою.

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА СТИПЕНДІЇ LINDA HALL LIBRARY’S 2023-24