10 Листопад 2022

Вітаємо з отриманням стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки ід 04 листопада 2022 р. №6 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених» стипендії Кабінету Міністрів України призначено молодим науковцям Українського державного університету залізничного транспорту:

ЛОВСЬКА Альона Олександрівна- доктор технічних наук, доцент кафедри інженерії вагонів та якості продукції.

ПЛАХТІЙ Олександр Андрійович- кандидат технічних наук, доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Вітаємо молодих науковців з цим великим досягненням! Бажаємо творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності.