24 Травень 2021

До уваги викладачів та студентів Українського державного університету залізничного транспорту!

Erasmus+KA107 application for academic year 21/22 – SUT
Erasmus+ KA107 2021/2022

Сілезька політехніка (SUT) – партнерський університет УкрДУЗТ оголошує конкурс Європейської Комісії – Erasmus+ KA107 2021 – мобільність викладачів та студентів проект KA1.
Умови участі у конкурсі:
У конкурсі можуть взяти участь викладачі та студенти УкрДУЗТ, які володіють англійською мовою – В2 , мають сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою, викладають/навчаються за технічними напрямами.
1) Умови участі у конкурсі для студентів: ( SMS – student mobility for studies)
Обов’язковий лист кандидатури університету-партнера повинен бути надісланий електронною поштою mobility@polsl.pl або kamila.tokarczyk@polsl.pl ;
– повне ім’я та прізвище студента,
– стать,
– дійсна електронна пошта,
– приймальний факультет в Сілезькій політехніці,
– період перебування (зимовий / літній семестр, весь навчальний рік).
Номіновані студенти отримають подальші інструкції після створення облікового запису на платформі Силезької політехніки incoming.polsl.pl

Дедлайн: подання заявок – 1 червня

заявка подається до 1-го липня на річні та 1-й семестр мобільності.
Платформа програм DreamApply вже відкрита для студентських заявок!
Умови участі у конкурсі для викладачів: (*STA – staff mobility for teaching)
1) потрібен лист- підтримка з факультету приймаючої сторони (Сілезької політехніки (SUT).
2) Угода Mobility Agreement (Угода про мобільність);
У разі додаткової інформація звертатися до Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ