11 Травень 2021

Міжнародне стажування «ІННОВАЦІЇ В НАУЦІ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ» 20-28 червня 2021 р., Болгарія – Україна

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що ми розпочинаємо проведення виїзних Міжнародних стажувань.

Перший виїзд, наприкінці червня, Болгарія, Варненський вільний університет ім Чорноризця Храбра.

В рамках даного заходу заплановано:

1. Міжнародне стажування для педагогічних та науково-педагогічних працівників.
  2. Міжнародна літня школа для студентів

Проживання учасників, в новому відремонтованому Готелі на першій лініі зі своїм пляжем Луна 4*  (http://hotelluna.bg/bg/Gallery/Gallery), харчування напівпансіон (шведська лінія).

В рамках заходів, запланована і культурна програма, з якою Ви можете ознайомитися у додатку.

Для учасників стажування, надається можливість, за пільговою ціною зробити міжнародну публікацію:

1. періодичне видання The Journal of International Legal Communication (JILC) (видання ЕС, наявність ISBN, та DOI)
  2. Стаття в журналі з наукометричною індексацією SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE (до 5 співавторів)

Строки (Deadlines):

31 травня 2021 – реєстрація анкети;

31 травня 2021 – оплата організаційного внеску за курсом на день оплати в гривні;

10 червня 2021 – надання офіційного запрошення, для оформлення відрядження;

19 червня 2021 – організований від’їзд учасників з міста Київ (при формуванні групи від 10 з одного регіону, буде вирішено питання організованого підвезення).

До 15 червня – надання публікацій для друку, за обраною опцією.

Реєстрація на участь здійснюється за посиланням.