21 Січень 2021

Шановні студенти, магістри, аспіранти та молоді викладачі!

Міністерство освіти Словацької Республіки надає у 2021–2022навчальному році для українців квоти для навчання:

• До 5 квот для студентів на часткове навчання у ЗВО терміном до 10 місяців.
  • До 5 квот для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницький робіт для викладачів ЗВО або дослідників)
  • 5 квот для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2021 року ( Studia Academica Slovaca)

Дедлайн: 01 квітня 2021 року

Про детальні умови можна дізнатися за посиланнями: https://www.minedu.sk/scolarships-offered-withhin-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20212022/.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному (скановані PDF), які необхідно надіслати на електронну адресу – scholarshipsmon@gmail.com та паперовому форматі у 2-х примірниках.

Перелік необхідних документів у додатках.

Приєднані файли

Шановні студенти, магістри, аспіранти та молоді викладачі!