23 Квітень 2022

Стипендії для українських студентів!

Кіпрський університет пропонує десять повних стипендій українським громадянам, навчання яких було насильно перервано військовими діями в Україні.

Стипендії стосуються п’яти програм бакалаврата, п’яти програм магістратури та аспірантури, разом з курсами грецької мови, і покриватимуть як навчання в університеті, так і щомісячні витрати на проживання (700 євро).
Подача заявок на участь у стипендійній програмі для українських громадян на 2022/2023 навчальний рік відкрита.

Ця акція спрямована на підтримку українських студентів, які були змушені покинути свої домівки та змінити свої плани на майбутнє. У цей період невизначеності 10 стипендій дозволять отримувачам продовжити мріяти про своє власне майбутнє та майбутнє своєї країни в безпечному середовищі.

Якщо ви зацікавленні в навчанні – заповніть додаток і надішліть на e-mail:   aasw@ucy.ac.cy

* При заповненні анкети зверніть увагу, що пункт «Undergraduate programmes» означає «Програми для бакалаврата», а «Postgraduate programmes» – «Програми для магістратури та аспірантури»

*Зверніть увагу, що мова навчання для всіх програм бакалаврату ведеться грецькою мовою, за винятком кафедри англійської мови, кафедри французької мови та європейських досліджень, і кафедри турецької мови, де заняття ведуться відповідно англійською, французькою та турецькою мовами.

Стипендії для українських студентів!