20 Жовтень 2021

Стипендії на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині

Розпочалося приймання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині

Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення початку приймання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених і митців.

Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічного року – 31 жовтня 2021 року до 15:00.

Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених і митців під час їхнього навчання чи науково-дослідної роботи в закладах вищої освіти та наукових установах Словаччини.

У разі виникнення питань щодо умов участі в програмі можна звертатися до Ондрея Арадски (nsp-foreign@saia.sk).

Завершення наступного кола подання заявок на навчання в 2022-2023 академічному році відбудеться 30 квітня 2022 року.

Детальніше про програму

Стипендії на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині