13 Січень 2021

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ФІЗИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КНР)

13 січня 2021 р. в Українському державному університеті залізничного транспорту за підтримки відділу міжнародних зв’язків та Центру забезпечення якості вищої освіти організовано проведення відкритої лекції з фізики англійською мовою в он-лайн форматі для студентів та викладачів Інституту матеріалознавства, Інституту природничих наук Північно-Східного університету (м. Шеньян, Китайська Народна Республіка), а також лабораторії дослідження електромагнітних процесів у матеріалах Міністерства освіти КНР. У заході взяли участь 162 особи.
      Лекцію було присвячено проблемі класичної високотемпературної надпровідності. Обговорення теми викликало багато запитань з боку китайських студентів та викладачів.
Проведення відкритих лекцій у дистанційному форматі сприяє розвитку партнерських відносин між УкрДУЗТ та Китайськими університетами.

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ФІЗИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КНР)