30 Грудень 2021

Відкриті нові конкурси програми ЄС Еразмус+ на 2022 рік

Шановні викладачі!
Відкриті нові конкурси програми ЄС Еразмус+ на 2022 рік.
До вашої уваги пропонується конкурс напряму Жан Моне – Кафедри.
Назва гранту: Напрям Жан Моне у сфері навчання та досліджень вищої освіти (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)
Програма: Програма Еразмус+ (ERASMUS)
Бюджет (євро) – до 50000
Модель дедлайну: одноступінчаста
Дедлайн: 01 березня 2022 року
Сутність гранту: Напрям Жан Моне «Викладання та дослідження» сприятиме досконалості у викладанні та дослідженнях у галузі досліджень Європейського Союзу в усьому світі. Можливості досліджень можуть бути різними, але у рамках точки зору ЄС. Пропонуються КАФЕДРИ –це викладацькі посади зі спеціалізацією студій Європейського Союзу для викладачів університетів тривалістю три роки. Кафедру Жан Моне займає лише один викладач, який забезпечує мінімум 90 годин викладання на навчальний рік. Координатор проєкту також може мати команду для підтримки та розширення діяльності кафедри, включаючи надання додаткових годин викладання.
Хто може подати заявку? Заклади вищої освіти, засновані в будь-якій країні світу. Фізичні особи самостійно не можуть подавати заявку на грант.
Відкриті нові конкурси програми ЄС Еразмус+ на 2022 рік