05 Січень 2023

Конференція 2022 IEEE Global Conference on Artificial Intelligence and Internet of Things (2022 IEEE GCAIoT) проходила 18-21 грудня 2022 року в місті Олександрія, Єгипет.

Завідувач кафедри інформаційних технологій, д.т.н., професор Анатолій Каргін та доцент кафедри ІТ, к.т.н., доцент Тетяна Петренко взяли участь в роботі 2022 IEEE GCAIoTВчені ознайомили учасників конференції з результатами своїх досліджень за останні роки й зробили наукову доповідь «Feeling Artificial Intelligence Architecture for AI-Enabled Autonomous Systems» (p.77). Робота започатковує новий напрям у штучному інтелекті, а саме «Feeling Artificial Intelligence», що підтримує автономність безлюдних систем. Прийняли участь в панельних обговореннях проблем штучного інтелекту що проходили під гаслом «Межі Метавсесвіту понад цифрової трансформації». Проф. А. Каргін ознайомив представників міжнародної наукової спільноти з 25 країн світу щодо стану воєнного вторгнення Росії в Україну, безперервних бомбардувань Харкова, стійкості українського народу та зокрема, як в умовах війни живуть й працюють викладачі та студенти 26 університетів Харківщини.

Інформація підготовлена доцентом кафедри ІТ Петренко Т.Г.