05 Березень 2022

5 березня 2022 року вночі ворожий снаряд потрапив в університетський корпус 4, Спортивний комплекс Українського державного університету залізничного транспорту!

Скільки всього прекрасного навчання, масових заходів і просто зустрічей з хорошими людьми, спортивних свят та змагань було проведено тут, а зараз ВІЙНА!

«Скільки там чудового було, скільки суперспогадів, скільки студентів тут ставали відомими спортсменами! Мені розриває душу та серце, я не можу стримати сліз»: слова завідувачки кафедри фізичного виховання та спорту Шепеленко Татяни Валеріївни!

Нехай нас усіх береже Бог від втрат.
Врятуй і збережи нас усіх від цього жаху! Тримайтеся! Ми повинні перемогти! Ми повинні вистояти! Ми повинні все відновити і стати ще краще, ніж були!