25 Березень 2021

7 КВІТНЯ 2021 РОКУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ УКРДУЗТ ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ЗА ТЕМАТИКОЮ «ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА» ВІД БІЛОРУСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРАНСПОРТУ.

7 квітня 2021 р. о 9 годині 30 хвилин запрошуємо на відкриту лекцію для студентів і викладачів факультетів «Управління процесами перевезень» Білоруського державного університету транспорту (м. Гомель) та Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків).
Тема лекції –  «Оцінка ефективності логістики економічного регіону. Тенденції зміни індексу LPI».

Онлайн-лекцію організовано на підставі договору про партнерство між Білоруським державним університетом транспорту та Українським державним університетом залізничного транспорту від 16 грудня 2014 р. з метою обміну знаннями та посилення процесу навчання.

Лектор – к.т.н. Микола Миколайович Казаков, доцент кафедри «Управління експлуатаційною роботою та охорона праці», проректор з навчальної роботи Білоруського державного університету транспорту.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom, ідентифікатор 7845001914, пароль 111.

Усі бажаючі зможуть підключитися!