27 Серпень 2021

Міжнародна науково-практична конференція за участю молодих науковців «ГАЛУЗЕВІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ – 2021»

Запрошуємо вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції за участю молодих науковців «ГАЛУЗЕВІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ – 2021», яка відбудеться на базі кафедри екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 27 жовтня 2021 р.
Конференція проходить у рамках реалізації Еразмус+ проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату / CLIMAN»619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Глобальні екологічні проблеми. Міжнародне екологічне співробітництво.
2. Інноваційні трансформації державного екологічного управління. Екологічне
право.
3. Галузеві екологічні проблеми.
4. Сталий та екологічно орієнтований розвиток транспорту та транспортної
інфраструктури.
5. Медико-екологічні та соціальні проблеми сучасності.
6. Екологічні проблеми урбанізованих та техногенно змінених територій.
7. Розвиток екологічної мережі та шляхи забезпечення біологічного різноманіття.
8. Екологічні аспекти інвестиційно-інноваційної еколого-орієнтованої діяльності.
9. Інформаційні технології в екологічно-орієнтованому управлінні технічними
об’єктами та процесами.