14 Вересень 2022

Благодійна Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна наука заради миру та розвитку»

9- 11 листопада 2022 р. Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федькович запрошує Вас взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвяченій Всесвітньому дню науки.

Напрями роботи конференції:

• Аграрні науки та ветеринарія
• Біологія та охорона здоров’я
• Гуманітарні науки та мистецтво
• Математичні науки
• Природничі науки
• Суспільні науки
• Технічні науки

Основні терміни:
до 21 жовтня 2022 року – прийом заявок та матеріалів конференції за посиланням  або скануючи QR-код, розміщений в інформаційному листі;
до 25 жовтня 2022 року – повідомлення про участь.

Всі прийняті тези будуть опубліковані у Збірнику матеріалів конференції. Після завершення конференції кращі матеріали доповідей будуть рекомендовані до друку у фахових виданнях Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зразок оформлення тез

Детальна інформація

Долучайтеся до події на Facebook  щоб познайомитися з організаторами та отримати корисну інформацію про конференцію.