11 Вересень 2021

Участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2021, м. Созополь, Болгарія

З 10 по 13 вересня 2021 року науковці університету прийняли участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2021, яка проводилась факультетом транспорту Технічного Університету Софії (Болгарія) в м. Созополь, де виступили з доповідями на секції “Railway Engineering and Technologies / Water Transport”.

Нашими колегами презентовано наукові доробки авторських колективів кафедр “Інженерія вагонів та якість продукції”; “Будівельна механіка та гідравліка”; “Будівельні матеріали, конструкції та споруди”; “Залізнична колія та транспортні споруди” і “Експлуатація та ремонт рухомого складу”.

В обговоренні доповідей, прийняли участь учасники конференції з Болгарії, Польщі, Франції та України.