29 Січень 2022

День відкритих дверей в #укрдузт

29 січня 2022 року в нашому Університеті відбувся День відкритих дверей. Вже не вперше ми гостинно відкриваємо свої двері для абітурієнтів з усієї країни. Школярі та їх батьки, випускники коледжів приходять до нас, щоб дізнатись більше про вступ і доторкнутись до дивовижного і чарівного світу науки. У всіх гостей була можливість познайомитись із Університетом, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у різних майстер-класах та воркшопах, отримати корисні знання та практичні поради, прийняти участь у конкурсах та вікторинах. Впродовж заходу приймальна комісія УкрДУЗТ надавала відповіді на всі актуальні питання молоді з приводу вступу в 2022 році.

Будемо раді бачити вас знов, але вже серед студентів Українського державного університету залізничного транспорту!

День відкритих дверей в #укрдузт