17 Травень 2017

Дні Європи в Українському державному університеті залізничного транспорту

17 травня 2017 р. в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків) відбулося святкування Дня Європи.

У заходах до Дня Європи взяли участь Ректор Університету професор С. В. Панченко, Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Пан Януш Яблонський, Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Пан Ян Здановський та викладачі, співробітники, аспіранти та студенти Університету.

У вступному слові С. В. Панченко привітав присутніх з підписанням в Європейському парламенті законодавчого акту про безвізовий режим для громадян України, розкрив перспективи співробітництва з європейськими університетами-партнерами, підкреслив позитивні результати реалізації магістерської програми «Два дипломи» з Національною консерваторією мистецтв і ремесел (Париж, Франція), програми Еразмус+ з Техноло-гуманітарним університетом імені Казимира Пуласького (Радом, Польща) та наголосив на необхідності удосконалення викладачами і студентами іноземних мов.

Генеральний Консул Януш Яблонський відзначив, що сьогоднішній день для України – свято, яке є важливим кроком на шляху до Європейської інтеграції і запорукою подальшого плідного співробітництва між вищими навчальними закладами Польщі та України. В рамках проекту «Спільне європейське майбутнє» між Генеральним Консульством Республіки Польща у Харкові та Університетом (координатор проекту – проректор А.О.Каграманян) було презентовано плазмовий телевізор.

З доповіддю «Європейський Союз та інтернаціоналізація університетської освіти України» перед присутніми виступила директор Українсько-польського центру науки, освіти та культури Університету Олена Кравченко.

Дні Європи в Українському державному університеті залізничного транспорту