25 Квітень 2023

Фінал Management and Business to Youth – creative project

Вітаємо, шановні учасники та викладачі!

Нарешті ми можемо поділитися з вами результатами проведення конкурсу та оцінювання робіт!

Хочемо подякувати за те, що долучилися до нашого Конкурсу “Management and Business to Youth – creative project”, підготували власну роботу та підтримали освітню ініціативу, незважаючи на зовнішні обставини!

Члени журі вдячні кожному учаснику та команді за можливість зрозуміти, що важливо для молоді, які вона має ідеї та пропозиції, чого прагне досягти та які плани вже реалізувала. Ми бажаємо Вам натхнення для розробки нових проєктів, бо ви – потенціал нашої держави!

Незалежно від місця чи номінації, ВСІ учасники отримують заохочувальні призи від нашого Партнера. Ми були б раді вручити їх вам особисто у нашому навчальному закладі (Українському державному університеті залізничного транспорту).

Слідкуйте на сайті університету та в особистих повідомленнях (на ел.пошті) за інформацією щодо процесу формування призів для переможців, призерів, номінантів та інших учасників.

Для з’ясування додаткових питань, ви можете зв’язатися з керівницею проєкту:

к.е.н., доценткою Громовою Оленою Володимирівною за номером: +380503013019

Фінал Management and Business to Youth – creative project