31 Березень 2021

Global Money Week 2021 – це дійсно була подія, яка варта уваги!

Кафедра «Управління державними і корпоративними фінансами» Українського державного університету залізничного транспорту з 22 по 26 БЕРЕЗНЯ 2021р. стала активним учасником руху з фінансової просвіти в рамках святкування Всесвітнього тижню грошей.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

“Бережіть себе, бережіть свої гроші!” – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році.

З 2020 року організатором Global Money Week на глобальному рівні є Міжнародна мережа фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD/INFE). В рамках Global Money Week 2021 Національний банк України – член OECD/INFE провів низку заходів на різноманітні фінансові теми:

• Вебінар “НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо”
  • Вебінар англ. мовою “Обіцянка децентралізації та роль центрального банку” / “The promise of decentralization and the role of central banking”
  • Вебінар “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності”
  • Вебінар “Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?”
  • Вебінар “Як та коли виник Національний банк України?”
  • Вебінар “Лайфхаки з платіжної безпеки”
  • Вебінар “Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”
  • Kahoot! Вечірки!

В рамках святкування Global Money Week 2021  кафедра «Управління державними та корпоративними фінансами» Українського державного університету залізничного транспорту провела цілий ряд пізнавально-навчальних та інтерактивних заходів:

• Дебати на тему “Вибір елементів бюджетної системи України на прикладі бюджетних систем зарубіжних країн”
  • Мастер-клас “Ваші гроші працюють на Вас”
  • Вебінар “Як створити власний бізнес та втримати його на плаву
  • Круглий стіл “Фінансова безпека людини”
  • Вебінар “Філософія фінансового благополуччя”
  • Вебінар “Таємниці страхового бізнесу”
  • Семінар-практикум “Особливості банківських систем різних країн”
  • Вебінар “Цифровий банк-крок у майбутнє”
  • Воркшоп “Як зрозуміти, чи варто купувати криптовалюту? Як заробити, коли всі втрачають?”
  • Вебінар “Медичне страхування. Захист або допомога”
  • Вебінар “Пенсійна реформа для молоді – легенди та очікування”
  • Вебінар “Економетрика для чайників”
  • Конкурс кросвордів “Тонке налаштування механізмів бізнесу”
  • Конкурс відеороліків “Фінансист – це круто!”

Активними учасниками святкування Global Money Week 2021 стали працівники фінансової сфери (банків, страхових і брокерських компаній), здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники ЗВО України, школярі загально-освітніх шкіл, учні коледжів та технікумів, аспіранти та всі, кому не байдужий різноманітний і цікавий світ фінансів.

Global Money Week 2021 – це дійсно була подія, яка варта уваги! Всі учасники заходів прокачали свою фінансову грамотність!

Global Money Week 2021 – це дійсно була подія, яка варта уваги!