30 Березень 2023

І-ИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА» І «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ)»

На факультеті «Управління процесами перевезень» 30 березня 2023 р. відбувся І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Цивільна безпека» і «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», в якому взяли участь здобувачі від кафедр «Охорона праці та навколишнього середовища», «Управління експлуатаційною роботою», «Управління вантажною і комерційною роботою», «Залізничні станції та вузли», «Транспортні системи та логістика»

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека» присвоєно:

І місце Четовій Д.С., тема роботи «Система державного екологічного моніторингу України», науковий керівник к.т.н., доцент Костиркін О.В.;

ІІ місце Кизилову С.В., тема роботи «Екологічна політика та проблеми захисту навколишнього природного середовища», науковий керівник к.т.н., доцент Костиркін О.В.;

ІІІ місце Турзову П.М., тема роботи «Екологічна політика та державний контроль у сфері охорони навколишнього природного середовища», науковий керівник к.т.н., доцент Костиркін О.В..

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» присвоєно:

І місце Харченку Д.Р., тема роботи «Удосконалення системи обліку виконання графіка руху пасажирських поїздів», науковий керівник д.т.н., професор Прохорченко А.В.;

ІІ місце Гайдуку Д.А., тема роботи «Формалізація процедури надання альтернативного маршруту швидкісним пасажирським поїздам на основі ризик-менеджменту», науковий керівник д.т.н., професор Бутько Т.В.;

ІІІ місце Осаковському С.С., тема роботи «Організація міжнародних перевезень вантажів за умов обмеження функціонування морських портів України», науковий керівник к.т.н., доцент Шульдінер Ю.В..

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і бажаємо нових успіхів та звершень!