19 Липень 2022

Інтеграція до Європейської транспортної системи – пріоритетний напрямок університету!

Український державний університет залізничного транспорту має значний досвід міжнародної співпраці з європейськими закладами вищої освіти, інституціями та громадськими організаціями. Інтеграція до Європейської транспортної системи, перспективних методів вишукувань та проектування шляхів сполучення, підготовка фахівців геодезичної галузі – пріоритетний напрямок університету.

В рамках реалізації проєкту Науково-виробничого об’єднання “Геоiнформаційно-землевпорядний та проектно-вишукувальний консорціум” Українського державного університету залізничного транспорту 13-15 липня 2022 року було проведено перемовини з Президентом Французького Альянсу “Lions Club” Жан-Марi Хагенауером (представництво регiонiв Норд, Бретань, Нормандiя, Луара). Розглянуто питання наукового співробітництва в галузі геоінформацiних технологій, залучення студентів та фахівців університету до розширення плідної співпраці з французькими колегами.

Крокуємо до Перемоги!
Крокуємо до нових звершень разом!

#укрдузт #вмз #співробітництво