22 Квітень 2021

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 27-28 квітня 2021 року.

Шановні студенти!

27 і 28 квітня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбудуться 2-й і 3-й етапи ярмарки вакансій УкрДУЗТ:

  • 27 квітня об 11-00 – для студентів факультетів “Інформаційно-керуючі системи та технології” і “Механіко-енергетичний”;
  • 28 квітня об 11-00 – для студентів факультетів “Будівельний”, “Економічний” та Навчально-наукового центру гуманітарної освіти”, а також для студентів факультету “Управління процесами перевезень”, які бажають працювати не на регіональній філії “Південна залізниця”.

Серед роботодавців у ярмарку вакансій братимуть участь представники всіх регіональних філій АТ “Укрзалізниця” (Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Лвівська і Донецька залізниці), філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця”, комунальних підприємтсв “Київський метрополітен” і “Харківський метрополітен”.

До участі в онлайн-ярмарку вакансій запрошуються студенти випускних курсів, а також студенти скороченої форми навчання, які вмотивовані працювати на залізничному транспорті або метрополітені.

Для отримання ідентифікатора та паролю конференції звертайся до деканату свого факультету.

З повагою,
Центр навчально-практичної підготовки, професійної та дуальної освіти Українського державного університету залізничного транспорту

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 27-28 квітня 2021 року.