11 Квітень 2025

Команда УкрДУЗТ взяла участь у першому циклі Програми професійного розвитку академічних менеджерів!

2 квітня 2025 року в Україні стартував перший цикл Програми професійного розвитку академічних менеджерів закладів вищої освіти — унікальної ініціативи Міністерства освіти і науки України. Програму реалізує British Council Ukraine у рамках спільного проекту з Міжнародним банком в межах ініціативи «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» (UIHERP).

Команда УкрДУЗТ на чолі з ректором Сергієм Панченко взяла активну участь у першому очному модулі навчання, що проходив на базі НТУ «Дніпровська політехніка». Програма поєднує теоретичний контент і практичні кейси, охоплює стратегічне планування, трансформацію освіти, управління персоналом, фінансовий менеджмент, інтернаціоналізацію та впровадження інституційних змін.

Учасники тренінгів мали змогу опанувати нові підходи до університетського менеджменту шляхом взаємодії з експертами, тренерами та під час виконання практичних завдань, для створення основи для роботи над власними інституційними проектами, які в подальшому будуть презентовані на міжнародній конференції.

Щиро дякуємо Міністерству освіти і науки України, British Council Ukraine та Світовому банку за довіру і можливість сталого професійного зростання!

Команда УкрДУЗТ взяла участь у першому циклі Програми професійного розвитку академічних менеджерів!