16 Лютий 2022

Круглий стіл, присвячений консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України

16 лютого 2022 року в Українському державному університеті залізничного транспорту в дистанційному форматі був проведений круглий стіл, присвячений консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. В ході заходу була розглянута історія формування та розвитку державності на українських землях, висловлена підтримка єдності Української держави та недоторканості українських кордонів. В заході взяли участь близько 100 студентів та викладачів університету.