10 Листопад 2023

Міжнародний форум з індустрії освіти у місті Харбін (КНР)

10 листопада 2023 року під патронатом компанії культурного співробітництва Хэйлунцзян “Хуаюе Дунфан” в онлайн форматі відбувся Міжнародний форум з індустрії освіти у місті Харбін (КНР). Делегація Українського державного університету залізничного транспорту долучилась до роботи форуму з презентацією власних освітніх та наукових можливостей.

Мета форуму – розбудова двостороннього співробітництва між українськими та китайськими університетами в галузі міжнародної освіти.

В рамках роботи форуму відбулось відкриття «Українського дому» в м. Харбін, який функціонуватиме на китайсько-українській платформі інноваційного співробітництва. В церемонії відкриття взяв участь почесний громадянин м. Харбін, президент громадської організації «Спільнота українсько-китайського міжрегіонального співробітництва» – Олег Дьомін.

Міжнародний форум з індустрії освіти у місті Харбін (КНР)