29 Березень 2024

Міжнародний майстер-клас в УкрДУЗТ

27 березня 2024 року Український державний університет залізничного транспорту провів міжнародний онлайн майстер-клас для здобувачів освіти першого та другого рівнів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Тема майстер-класу: «Важливість діяльності Глобального фонду для фінансово-економічного розвитку України».

Спікер ‒  Diederik Lohman (незалежний  консультант The Global Fund, New Jersey, USA)

Під час майстер класу Diederik Lohman висвітлив питання про:

• роботу Глобального фонду та важливість його діяльності для економічного розвитку країни;
  • венчурні інвестиції за програмами фонду;
  • умови надання безповоротної фінансової допомоги Україні;
  • фінансові ризики реалізації програм фонду у різних країнах.

Ці питання викликали жваву дискусію серед здобувачі освіти та викладачів Університету.

Впевнені, що подібні майстер-класи від провідних світових фахівців та їх досвід стануть в нагоді при підготовці фахівців в Українському державному університеті залізничного транспорту.

Міжнародний майстер-клас в УкрДУЗТ