07 Грудень 2022

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕТОДИ ПРОЕКТУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ШЛЯХІВ СПОЛУЧЕННЯ ТА ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ»

Розвиток вищої освіти, науки, виробництва, співпраця закладів освіти, виробничих підприємств – все це є запорукою творчих досягнень та майбутніх звершень.

7 грудня 2022 року Українським державним університетом залізничного транспорту спільно з  Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса було проведено Міжнародний науково-практичний семінар «Інноваційні технології та методи проектування відновлення шляхів сполучення та об’єктів інфраструктури України».

Мета проведення семінару – реалізація інноваційних програм, науково-дослідницьких та науково-технічних проектів, а також використання інноваційних технологій при проектуванні ремонтів шляхів сполучення та об’єктів інфраструктури.

З вітальним словом з нагоди відкриття масштабного міжнародного заходу до присутніх гостей звернулись:
– Ректор Українського державного університету залізничного транспорту, д.т.н., професор Панченко Сергій Володимирович, який наголосив на важливості потенційних результатів семінару в контексті повоєнної відбудови України та побажав всім учасникам плідної роботи;
– Ректор Вільнюського технічного  університету ім. Гедимінаса, д.т.н., професор Ромуалдас Клюкас, який підтримав Україну та українців, а також висловив надію на подальше взаємовигідне співробітництво;
– Директор з інфраструктури АТ «Укрзалізниця» к.т.н., доцент Тулей Юзеф Леонідович, який підкреслив важливість співпраці науковців України та Литви для відновлення об’єктів залізничної інфраструктури.

З боку Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса (Литва) у семінарі взяли участь:
– директор центру технологій цифрового та інформаційного моделювання к.т.н., професор Володимир Попов;
– заступник директора центру технологій цифрового та інформаційного моделювання к.т.н., доцент Тетяна Григорьєва;
– декан будівельного факультету, д.т.н., професор Ремігіюс Шална;
– завідувач кафедрою геодезії та кадастру, к.т.н., доцент Юрате Сужеделіте-Вісоцкєнє та провідні фахівці кафедри;
– директор інституту геодезії, д.т.н., професор Еймундас Паршелюнас;
– професор кафедри залізобетонних конструкцій та геотехніки, д.т.н., професор Дарюс Бачінскас;
– завідувачі кафедрами та провідні фахівці інститутів автомобільних доріг.

З боку України у семінарі взяли участь:

Київ. Національний авіаційний університет.
Кафедра комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів.
– завідувач кафедрою д.т.н., професор Лапенко Олександр Іванович;
– д.т.н., професор Степанчук Олександр Васильович;
– к.т.н., доцент Краюшкіна Катерина Вікторівна;
– д.т.н., професор Барабаш Марія Сергіївна.

Полтава. Національний університет «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка».
– директор навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою, д.е.н., професор Шарий Григорій Іванович;
– завідувач кафедрою автомобільних доріг, геодезії та землеустрою к.т.н., доцент Литвиненко Тетяна Петрівна та провідні науковці кафедри.

Харків
– проректор з науково-педагогічної роботи Українського державного університету залізничного транспорту, к.т.н, доцент Каграманян Артур Олександрович;
– проректор з науково-педагогічної роботи Українського державного університету залізничного транспорту, к.т.н., доцент Панченко Владислав Вадимович;
– провідні фахівці будівельного факультету та кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою Українського державного університету залізничного транспорту;
– директор інституту Укрдіпродор «Харківдіпрошлях» Яненко Олександр Сергійович;
– директор геодезичного відділення Українського державного науково-дослідного та виробничого інституту інженерно-технічних та екологічних вишукувань Агафонов Олег Миколайович;
– директор «Навігаційно-геодезичного центру» к.т.н., доцент Горб Олександр Іванович

З боку Аграрного університет м. Шаньсі (КНР) до семінару доєднався д.т.н., професор Белятинський Андрій Олександрович, а також інші провідні науковці університету.

За результатами проведеного Міжнародного науково-практичного семінару «Інноваційні технології та методи проектування відновлення шляхів сполучення та об’єктів інфраструктури України» прийнято рішення щодо обміну делегаціями Українського державного університету залізничного транспорту та Вільнюського технічного  університету ім. Гедимінаса з метою налагодження академічної мобільності аспірантів та викладачів, а також розробки та впровадження програм подвійних дипломів.

Впевнено крокуємо разом до нових звершень!