21 Лютий 2023

Нагородження студентів – учасників проекту «Ukraine Digital» від DAAD!

21 лютого 2023 року в м. Київ в приміщенні конференц-залу АТ «Укрзалізниця», в урочистій атмосфері відбулось нагородження студентів Українського державного університету залізничного транспорту, які брали участь у проекті “Ukraine digital: ensuring academic success in times of crisis” організованому Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) спільно із bbw University of Applied Sciences (Берлін, Німеччина)

Впродовж чотирьох місяців 64 студенти Університету вивчали тематичні модулі, які викладались кращими німецькими професорами та провідними фахівцями з Deutsche Bahn. Підсумком проекту стало складання іспитів та отримання сертифікатів про успішне завершення навчання з рук голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця»,  ректора bbw University of Applied Sciences – професора Gebhard Hafer, ректора Українського державного університету залізничного транспорту – професора Сергія Панченка та голови правління АТ «Укрзалізниця» – Олександра Камишіна.

На заході були присутні також: проректор з науково-педагогічної роботи Університету, координатор проекту – Владислав Панченко та керівник проекту “Ukraine digital: ensuring academic success in times of crisis” – Rafayel Gevorgyan.

Навчання в проекті у 2022 році стало прекрасною нагодою підвищити свої фахові та мовні компетенції та отримати унікальний досвід міжнародної співпраці з європейськими партнерами Українського державного університету залізничного транспорту.

Раді повідомити, що завдяки спільним зусиллям двох університетів та Німецької служби академічних обмінів (DAAD) стало можливим продовження проекту у 2023 році!

Бажаємо нашим студентам нових успіхів та звершень!

Ми пишаємося Вами!

Нагородження студентів – учасників проекту  «Ukraine Digital» від DAAD!