20 Лютий 2022

ОНЛАЙН-СЕМІНАР ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Відповідно до угоди про співпрацю, підписаної ректором Українського державного університетом залізничного транспорту Сергієм Панченком та директором Харківського обласного центру Володимиром Мінененком, 15 і 17 лютого 2022 року відділом профорієнтаційної роботи Центру зайнятості було проведено онлайн-семінари для студентів старших курсів університету з приводу правил пошуку роботи, складання професійного резюме, користування інформаційно-довідковою системою Державної служби зайнятості та інших аспектів, пов’язаних з працевлаштуванням випускників .

Заступница начальника відділу профорієнтаційної роботи Наталя Пахуча розповіла здобувачам вищої освіти основні прийоми користування інформаційними ресурсами Центру зайнятості, продемонструвала їх на інформаційних слайдах, довела інформацію щодо правил пошуку роботодавців,  захисту трудових прав найманих працівників та можливостей безкоштовного навчання в Центрі занятості напрямку розвитку соціальних навичок (soft skills).

Сприяння працевлаштуванню студентів і випускників завжди було і залишається однією з пріоритетних політик нашого закладу вищої освіти.

ОНЛАЙН-СЕМІНАР ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!