06 Травень 2021

Онлайн-турнір для учнівської та студентської молоді

«ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ЯК НОВІТНІЙ ВЕКТОР РЕКОНСТРУКЦІЇ ТРАДИЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ»

До участі в Турнірі запрошуються – учні 10-11 класів та студенти коледжів і технікумів України.

Турнір проводиться з метою популяризації та формування стійкого інтересу до тенденцій розвитку цифрової економіки, котра стає все більш рушійною силою глобального економічного зростання і відіграє вагому роль в прискоренні темпів економічного розвитку, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу талановитої учнівської та студентської молоді.

ФОРМАТ ТУРНІРУ

Для участі в турнірі необхідно не пізніше 7 травня 2021 р. заповнити електронну форму за посиланням або за QR-кодом

Онлайн-турнір для учнівської та студентської молоді

Кожний учасник обирає одну з секцій, в якій бажає взяти участь:

Секція 1. Сучасні форми грошей в умовах розвитку цифрової економіки

Секція 2. Платіжні системи в інтернеті

Секція 3. Світова трансформація світової економіки

Секція 4. Діджітал-банкінг та перспективи його розвитку в Україні

Секція 5. Криптвалюти: становлення, перспективи, ризики та регулювання

10 травня кожному учаснику на електронну адресу буде надіслано завдання та інструкцію з виконання.

Виконані роботи учасники турніру матимуть змогу завантажити на пошту або на хмарне сховище вказане в завданні до 17.00 17 травня 2021 р.

Результати буде оголошено 19 травня 2021 р.

Переможців буде нагороджено сертифікатами.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 066-740-35-32 – відповідальний за прийом матеріалів Лисьонкова Наталія Миколаївна, доцент кафедри управління  державними та корпоративними фінансами, Українського державного університету залізничного транспорту або електронною адресою kaf.finance@ukr.net

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ТУРНІРІ!